Sunday, December 31, 2017
#113 Happy New Year!

Passing year was the year of changes. My life changed dramatically, nevertheless for the better :) We moved to the Netherlands to a hotel for workers. We live in humble conditions, without our own bathroom and kitchen and we have no other home at the moment. But at least no one is fucking interfering in our life, blaming us for everything and claiming we're always the bad ones. Because money's not everything. You can always make it but you can't buy the most important thing in life - an ability to appreciate what you have. Especially when you don't have that much. And we work hard for our dream that is our own place :)

I have no regrets this year even though it was really hard sometimes. I am so proud I made it and nothing and no one can hold me down anymore! :) This is a priceless feeling :D Hope the coming year will be even better :) And that's what I also wish you all :) Happy new year! Mijający rok był rokiem zmian. Moje życie całkowicie się zmieniło, niemniej jednak na lepsze :) Przeprowadziliścy się do Holandii do hotelu pracowniczego. Mieszkamy w skromnych warunkach, bez własnej łazienki oraz kuchni i na chwilę obecną nie mamy innego domu. Ale przynajmniej nikt nie wpierdala nam się w życie robiąc z nas wiecznie wszystkiemu winnych i zawsze tych złych. Bo kasa to nie wszystko. Pieniądze zawsze można zarobić ale nie kupią one jednak tego co w życiu najważniejsze - umiejętności doceniania tego co się ma. Szczególnie gdy nie ma się zbyt wiele. A na nasze marzenie, w postaci swojego gniazdka, ciężko pracujemy :)

Niczego nie żałuję w związku z tym rokiem, mimo iż chwilami bywało naprawdę ciężko. Jestem niezwykle dumna, że mi się udało i nikt ani nic mnie już nie powstrzyma! :) Bezcenne uczucie :D Mam nadzieję, że nadchodzący rok będzie nawet lepszy :) I tego życzę także i Wam wszystkim :) Szczęśliwego nowego roku!This is our Christmas tree this year ;)

To jest nasza choinka w tym roku ;)


Our room :)

Nasz pokój :)I had to buy some woolen socks because I had no warm clothes in the NL ;)

Trzeba było kupić jakieś wełniane skarpetki, bo nie miałam żadnych ciepłych ciuchów w Holandii ;)Christmas lights not only during Christmas :)

Świąteczne lampki nie tylko w święta :)And some plates to have something to eat on ;)

I talerze by mieć w ogóle na czym zjeść ;)


Posing gets me so tired :P

Pozowanie tak mnie męczy :P

Photos: Adam
Processing: Venus

2 comments:

  1. Może ciasne ale jakże przytulne. Podoba mi się ten fioletowy klimat wieczoru. :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Moja inwencja twórcza ;) Choć nie powiem, jest mi przykro jak widzę przez okna u ludzi w domach choinki... ale i my się jeszcze doczekamy. Tymczasem staram się tworzyć klimat taki, żeby choć trochę się poczuć jak w "domu" :)

      Delete