Saturday, October 28, 2017
# 111 Photos

As you all already know I love the photos! I made money here in the Netherlands for my first mirror reflex camera that I've been dreaming about for many, many years and I finally made it happen :D I also have my private photographer, a very talented one ;) We both are learning to take better and better pictures. Modeling and photography is what I truly enjoy doing, this is what keeps me going really :) And those beautiful memories :)

It was a very spontaneous trip to the little zoo and animals are what I also love :DJak wszyscy już wiecie, uwielbiam zdjęcia! Zarobiłam sobie tutaj w Holandii na moją pierwszą lustrzankę o której marzyłam przez wiele, wiele lat i w końcu mi się udało zreazlizować ten cel :D Mam także swojego osobistego, bardzo utalentowanego, fotografa ;) Oboje uczumy się robić coraz lepsze zdjęcia. Pozowanie i fotografia sprawia mi niezwykłą radość, co sprawia, że chce mi się żyć :) I te przepiękne wspomnienia :)

To był bardzo spontaniczny wypad do mini zoo a zwierzęta również bardzo mocno kocham :D
Hi you guys! :D

No cześć chłopaki! :D


Dude! Someone's watching us! ;)

Stary! Ktoś nas obserwuje! ;)


Photos: Adam
Processing: Venus

3 comments:

 1. Przez ponad 10 lat pracowałam na cyfrówce, bo nie było mnie stać na lepszy aparat. Udało mi się wybić mimo wszystko. Pracowałam jakiś czas jako fotograf imprez masowych, kochałam to!
  Teraz, od kiedy dzierżę swoją pierwszą lustrzankę, zastanawiam się jakby to wspaniale było, móc kontynuować tamtą współprace. niestety emigracja zmusiła mnie do zerwania kontraktu.

  ReplyDelete
  Replies
  1. No szkoda rzucać coś co się kocha. Ja też w Polsce trochę zostawiłam ale chociaż ten aparat i te pierwsze nim robione (choć czasem szlag mnie trafia jak mi nie wychodzą :P) zdjęcia choć trochę to wynagradzają :)

   Ale też mam sporo zdjęć z cyfrówek jeszcze i darzę je ogromnym sentymentem :) Te z telefonów też, nawet sprzed 10ciu lat gdzie ledwo cokolwiek widać na zdjęciu ale są :D

   Delete
 2. No szkoda rzucać coś co się kocha.
  nie warto, wiem coś o tym
  dzięki za komentarz

  ReplyDelete