Monday, October 23, 2017
#110 Love

Sometimes I still can't believe I have found a perfect love for myself. Someone who's so different than my father! Someone who's honest, loyal and not a cheater. I can tell by the way he's treating his friends and colleagues. I met him on the TV show set where we both used to work. The show is called First Love and is filmed in my beautiful city of Wrocław. He was working in the show's crew and I was the extra, we were just colleagues and we never thought we would actually end up together :) And in the meantime, we will have our first wedding anniversary soon. How time flies! So many things had happened during that time but it all only makes me more and more sure that I have made the right choice :)

And I had a hard time looking for love. While my friends were dating when they were like 16/17, my father called me a whore and a slut then just because I had a delicate eye make-up. And then as I got older he mocked me that I still don't have a husband and kids. Every single guy I was seeing was bad and only wanted to take advantage of me in his opinion. And then he was very much surprised I was still single! And when I didn't care about love anymore (after my suicide attempt) I finally manage to find one. I was 29 and it was my first relationship. But of course Adam was also "bad" according to my father. My "daddy" was protecting me so much you know? Just because he's a motherfucker himself therefore he thinks every single guy is as well. And no one will fuck his stuff over, because I was just a "thing" for him like a car or an apartment.

But my Adam is nothing like that psychopath. He helped me get up when I was falling. He held my hand and he still does, we're a team. And my father is going crazy that he can't do anything about it and that we want nothing to do with him. We especially don't want his money or his apartments. Of course we told him he can shove his fucking apartment (that he wanted to "give" to me) up his ass because we’re gonna make money for our own :) When for my whole life my father was always like: „You’ll never be able to afford your own place” – I'm so sorry "daddy" but I will and it's coming soon :)

And as to the photos, we took them during our trip to the Dutch national park, De Maasduinen :)Czasami wciąż nie mogę uwierzyć, że znalazłam idealną dla siebie miłość. Kogoś kto tak bardzo różniróżni się od mojego ojca! Kogoś kto jest szczery, lojalny i nie jest zdrajcą. Widzę to też po tym jak traktuje swoich przyjaciół i kolegów i koleżanki z pracy. Poznałam go na planie serialu przy którym wspólnie pracowaliśmy. Serial nazywa się Pierwsza Miłość i jest kręcony w moim pięknym mieście - Wrocławiu. On pracował w ekipie a ja byłam statystką, byliśmy tylko kolegami z pracy i nigdy nie przypuszczalibyśmy, że będziemy razem :) A tymczasem wkrótce będziemy obchodzić naszą pierwszą rocznicę ślubu. Jak ten czas leci! Tyle się wydarzyło w trakcie tego ostatniego roku ale to mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że podjęłam właściwą decyzję :)

A ciężko mi było znaleźć miłość. Podczas gdy moje koleżanki umawiały się z chłopakami gdy miały te 16/17 lat, mój stary wywzywał mnie wówczas od kurew i szmat tylko dlatego, że delikatnie pomalowałam oczy. A jak robiłam się coraz starsza to kpił, że nie mam jeszcze męża i dzieci. Każdy facet z którym się spotykałam był, według niego, tym złym i chciał mnie tylko wykorzystać. A potem tatulek dziwił się, że wciąż jestem sama! A kiedy nie zależało mi już na miłości (po mojej próbie samobójczej) to w końcu udało mi się ją znaleźć. Miałam 29 lat i był to mój pierwszy związek. Ale oczywiście i Adam był tym „złym” według mojego ojca. Mój „tatuś” bardzo mnie chronił wiecie? A to tylko dlatego, że sam jest podłym skurwielem i z tego powodu uważa, że i każdy facet nim jest. A nikt nie będzie pierdolił jego rzeczy, bo ja dla niego byłam właśnie tylko „rzeczą” jak samochód czy mieszkanie.

Ale mój Adam w żadnym wypadku nie przypomina tego psychopaty. Pomagał mi powstać gdy upadałam. Trzymał mnie za rękę i wciąż to robi, jesteśmy drużyną. A mojego ojca trafia jasny szlag, że nic nie może na to poradzić i że nie chcemy mieć z nim nic wspólnego. A szczególnie nie chcemy od niego żadnych pieniędzy czy nieruchomości. Oczywiście powiedzieliśmy mu jasno i wyraźnie, że może sobie wsadzić swoje pierdolone mieszkanie (które chciał mi „dać”) w dupę, bo my zarobimy sobie na własne :) Kiedy przez całe życie mój stary mi powtarzał: „Nigdy cię nie będzie stać na swoje własne mieszkanie” – przykro mi "tatusiu" ale będzie i to już niedługo :)

A jeśli chodzi o zdjęcia to zrobiliśmy je w trakcie naszej wyprawy do holenderskiego parku narodowego, De Maasduinen :)


Where there is love, there is no deceit :)

Tam gdzie jest miłość, tam nie ma oszustwa :)The crying elf brooch :)

Broszka płacząca elfica :)Photos: Adam & Venus
Processing: Venus

1 comment:

  1. Ktoś mi kiedyś powiedział, że prawdziwej miłości się nie szuka, że prawdziwa miłość znajduje sama.
    Coś w tym jest. Przez drogę trudną i pełną okrutnych zdrad i zawodów, dziś jestem szczęśliwa. Półtora roku w udanym małżeństwie.
    Szczęśliwości i dużo uśmiechu! Pięknie razem wyglądacie :)

    ReplyDelete